,,Przedszkole już mija  i nie wróci więcej. Tyle zabaw, tyle zajęć i wycieczek przeżyliśmy tutaj pięknie”

 zakonczenie klas 0

 

Takimi słowami piosenki starszaki pożegnały się z przedszkolem. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy oraz książki – prezent od Rady Rodziców. W pięknej części artystycznej nie zabrakło słów podziękowania dla nauczycieli i rodziców. Teraz czas na odpoczynek i wakacje. We wrześniu nasze przedszkolaki wyruszą „w świat szkolny, w świat nauki”,  więc trzymajmy za nich kciuki. Rozpocznie się dla nich nowy etap, nowa przygoda w szkolnych ławkach. Powodzenia! Lecz pamiętajcie kochane dzieci, przyjść możecie do nas zawsze, drogę przecież znacie. Już na zawsze w naszych sercach swoje miejsce macie.

Opiekun Urszula Smela

 
. Bez nazwy
Wszystkie podręczniki dla dzieci, we wszystkich grupach przedszkolnych, w tym klas 0, kupują rodzice!!!

 Piknik

 

Pod takim hasłem odbyło się w tym roku spotkanie zorganizowane przez przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci, które wierszami, piosenkami i tańcem wyraziły to, jak bardzo kochają swoich rodziców.  Na najmłodszych uczestników również czekały  atrakcje - zabawy ruchowe i taneczne pod okiem wodzireja Loczka. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczyły o tym, że piknik był udany.

Opiekun Anna Sufin

. Dzień mamy i taty

 w bibliotece

 

Rozwijanie zainteresowań czytelniczych to bardzo ważny aspekt w życiu dziecka. W związku z tym, dzieci z grup zerowych wybrały się do szkolnej biblioteki. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania książkami, wzbogacanie słownictwa i pobudzanie wyobraźni. Pani Krysia zwracała uwagę dzieci na poznawcze walory książek, sytuacje humorystyczne, kolorowe ilustracje. Zachęcała przedszkolaków do czytania książek. Dzieci w trakcie spotkania odpowiadały na zadawane pytania, dotyczące tego, w jaki sposób trzeba szanować książki oraz czego należy się wystrzegać podczas czytania. To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy!

Opiekun Urszula Smela