Konkurs plastyczny „Piękno jest wokół nas” zorganizowany został w ramach obchodu Dni Godności, które w tym roku odbyły się pod hasłem: „Ratunku! Klimat się zmienia – zmień sposób myślenia”.

I miejsce zdobyła uczennica klasy Ib – Julia Górska

II miejsce zdobyła uczennica klasy IIa – Judyta Radtke

III miejsce zdobyła uczennica klasy IIa – Wioleta Bejnarowicz

Wyróżnienie zdobyli: uczennica klasy IIa – Wiktoria Mular i uczeń klasy Va – Mateusz Popiela

Serdecznie gratulujemy!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs były piękne i ciekawe. W barwny i oryginalny sposób ukazywały miejsce, w którym żyjemy, nasz malowniczy, pełny uroku świat.

Szkolny konkurs „ Europa to My”

 2

Dnia 21 maja w Zespole Szkół w Kołbaczu odbył się pierwszy szkolny konkurs pod hasłem „Europa to My”. Zasadniczym celem konkursu było propagowanie wiedzy o Europie i kształtowaniu poczucia jedności europejskiej. W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas 6-8.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Kacper Baryła kl. VIIIb

II miejsce -  Kacper Nowak kl. VIIIa

III miejsce – Karolina Kuczyńska, Karol Lewandowski kl. VIIIa, Nikola Żygadło, Adam Długosz kl. VIIIb

Wyróżnienie: Natalia Kałucka kl. VI a

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie, otrzymują bonus w postaci oceny celującej z języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie. Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 P1040971

 

W ramach upamiętnienia wydarzeń z historii Polski – 230 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczniowie klas 1-4 zaangażowali się w wykonanie kartek patriotycznych pod hasłem „Za co kocham Polskę”. Uczniowie klas 5-8 przygotowali pudełka, w których zamknęli wydarzenia z Konstytucji 3 Maja. Pomysły i realizacja przerosły nasze oczekiwania. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.

. konkurs
 
 
W XX edycji wojewódzkiego konkursu - ,,Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski " szkołę reprezentował zespół w składzie: Malwina Kurowska kl. 7a, Gabriela Baranowska kl. 7a, Kacper Baryła kl. 8a. Uczniowie zajęli III miejsce zespołowo w województwie. Konkurs odbył  się 13 maja 2021r  w formie zdalnej. Organizatorem konkursu był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego. Gratulujemy sukcesu.
Opiekun Beata Zawadzka

 P1040954
 

W dniach od 22.03 do 9.04.2021 r odbył się konkurs z wychowania fizycznego pt. „WF NIEJEDNO MA IMIĘ”. Polegał on na przedstawieniu w dowolny sposób aktywności uczniów podczas nauki zdalnej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i przedstawiamy zwycięzców wybranych przez komisję konkursu.

I miejsce – Julia Górska klasa 1b

II miejsce – Dorota Żygadło klasa 2b, Lidia Łapecińska klasa 1b, Wiktoria Mular klasa 2a

III miejsce – Michał Kade klasa 3a, Mercelina Baranowska klasa 1a

 

Wyróżnione prace: Zuzanna Maj klasa 1b, Kacper Genszczak klasa 1b, Marysia Piekarska klasa 3b, Antonina Podgórska klasa 1b, Oskar Kogut klasa 3b

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun Joanna Adamkowska

 IMG 20210330 102443804

 

Celem konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą. Z radością przedstawiamy wyniki konkursu na Kartkę Wielkanocną:

klasy I – Kacper Genszczak 1b

klasy II – Wiktoria Mular 2a, Amelia Jaworska 2b

klasy III – Ernest Kogut 3a
Wyróżnienie: Sebastian Mikulski 2b

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie. Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Opiekun Renata Wolna, Dorota Kozakiewicz