SZKOLNE RADY NA ODPADY

 .

Pod takim hasłem dla dzieci z Przedszkola "Jarzębinka" i uczniów Szkoły Podstawowej został zorganizowany konkurs.  Prawie przez cały rok szkolny 2019/2020 prowadzona była zbiórka aluminiowych puszek, które przekazano organizatorom konkursu. Dzieci świadomie włączyły się do akcji ochrony środowiska, prezentując postawę proekologiczną, jak również promowały ideę recyklingu. Zgodnie z regulaminem, zwyciężyli uczniowie, którzy zebrali największą liczbę puszek. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych: przedszkole, klasy 1-3 oraz klasy 4-8 szkoły podstawowej. Po rozstrzygnięciu konkursu zwycięzcami zostali:

Przedszkole

              I miejsce           Zofia Baranowska 5-latki

              II miejsce          Maria Smalira 5-latki

              III miejsce         Oliwia Blacharska kl. 0 a

Klasy 1-3

              I miejsce           Kacper Duda kl. 3 a

              II miejsce          Maciej Szczepaniak kl. 2 b

              III miejsce         Hanna Smalira kl. 2 b

              wyróżnienie     Judyta Radtka kl. 1 a

              wyróżnienie     Maria Gawrońska kl. 1 a

klasy 4-8

              I miejsce           Kornelia Bichta kl. 4 a

              II miejsce          Laura Pogorzelska kl. 5 b

              III miejsce         Maja Bąbel kl. 4 a

Gratulujemy zwycięzcom!

Dyplomy i nagrody wręczone zostaną w dniu zakończenia roku szkolnego.

 Organizatorzy: Małgorzata Dąbrowska, Urszula Smela

Kolejny sukces !

Miło poinformować, że w trudnym okresie pandemii zespół uczniów w składzie: Agata Flis, Katarzyna Sufin, Karolina Cieślicka, Jan Borowiak zajęli III miejsce zespołowo w konkursie wojewódzkim - POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI - XIX edycja.

Konkurs miał formę online i realizowany był za pomocą aktywnego formularza, a zorganizował go Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego. Gratulujemy uczestnikom, życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun B. Zawadzka

. kuratorium

FINALIŚCI

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z BIOLOGII

KATARZYNA SUFIN - kl. VIIIa oraz JAN BOROWIAK - kl. VIIIb finalistami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Opiekun- pani Beata Zawadzka

.

FINALISTA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z MATEMATYKI

JAN BOROWIAK - kl. VIII b finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Opiekun- pani Maria Szyndlarewicz

. kuratorium

LAUREATKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

KATARZYNA SUFIN - kl. VIIIa laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

 2020 02 07 port 01

Nasza szkoła została zgłoszona do udziału w projekcie „Dni Portu w Szkole”. W jego ramach od 18-22 listopada odbyły się: wystawa prezentująca historyczne zdjęcia portów w Szczecinie i Świnoujściu oraz multimedialna prezentacja dotycząca działalności obu portów. Zorganizowano również dwa konkursy: literacki, którego celem było ułożenie hasła reklamującego Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, a także plastyczny - uczniowie tworzyli prace przedstawiające szczeciński bądź świnoujski port. Laureatami konkursu literackiego zostali: I miejsce - Agata Błaszczyk (6b), II miejsce - Christiano Grygorowicz (6b), III miejsce - Karol Adamowicz (8b), wyróżnienie - Kamil Pabian (6b). Zwycięzcy konkursu plastycznego: I miejsce - Kacper Król (kl.6a), II miejsce - Paulina Pławska (6a), III miejsce - Patrycja Skrobek (4a), wyróżnienia: Gabriela Baranowska (6a), Paulina Klejchamer (5b), Maja Bąbel (4a)

  Gratulujemy!!!