IMG 20210210 121830

W styczniu, w naszej szkole odbył się szkolny konkurs językowo- plastyczny zatytułowany „Picture dictionary”- „Słownik obrazkowy”. Konkurs polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w j. angielskim (na przykład słowo „coffee” wykonane z ziaren kawy).

Jak co roku, uczniowie wykazali się kreatywnością i twórczym podejściem do tematu. Zachwycała pomysłowość i estetyka wykonania. Prace pobudzały zmysły- pachniały a nawet wzbudzały apetyt! Wszystkie osoby, które wzięły udział w zabawie, zostały nagrodzone oceną celującą.

Dziękujemy i gratulujemy wspaniałych pomysłów!

Organizatorzy: nauczyciele języka angielskiego

 P1040895

Po zimowej przerwie świątecznej, dnia 26 stycznia, odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień za udział  w konkursie plastycznym uczniom klas I – III. Dzieci, przedstawiając wizję Polski Niepodległej, wykazały się dużą kreatywnością i wyobraźnią.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Natan Szymański kl. Ia

II miejsce – Wiktoria Mular kl. IIa

III miejsce – Marcelina Baranowska kl. Ia

Wyróżnienia: Julia Górska kl. Ib, Hanna Smalira kl. IIIb

Dziękujemy Stowarzyszeniu Nowe Perspektywy i Gminie Stare Czarnowo za ufundowanie nagród.

Gratulujemy uczestnikom, a rodzicom dziękujemy za zachęcenie dzieci do udziału w konkursie.

P1040889
                                         

Uczniowie klas drugich i trzecich kolejny raz uczestniczyli  w konkursie "Wokół symboli narodowych" zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Dzieci wykazały się znajomością historii ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. 
Wyniki konkursu:
1.  Mikołaj Błażejewski 2a
2. Judyta Radtka  2a
3. Maciej Szczepaniak 3b, Wiktoria Mular  2a, Klaudia Kowalska 3a, Urszula Janowicz 2b
Pozostali uczestnicy:  Dorota Żygadło 2b, Ernest Kogut 3a, Kuba Małecki 2a, Sara Wcisło 3a, Emilia Kwiecińska 3a, Nadia Marczak 3a, Julia Stepień 3b, Maria Piekarska 3b, Nikola Dabińska 2b, Oliwia Gumienna 2b; również wykazali się dużą wiedzą. Gratulacje dla wszystkich uczestników, podziękowania dla wychowawców i rodziców.
                                                                                                                                                     Koordynator konkursu: Iwona Wernicka

 20201217 201832baranowski 6a

 

18 grudnia 2020r. podsumowaliśmy wyniki kolejnej edycji konkursu językowego na najpiękniejszą kartkę świąteczną pisaną w języku niemieckim. Uczniowie przygotowali bardzo pomysłowe i oryginalne prace. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy. Konkurs przygotowali nauczyciele języka  niemieckiego.

konkurs kartka

W tym roku konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną odbył się online. Dzieci za pomocą najróżniejszych technik plastycznych przedstawiły najbliższe im zwyczaje wigilijne. Ulubione symbole to: choinka, Święty Mikołaj, renifery, prezenty i bombki. Pomysłowość i ich barwność najlepiej ukażą zdjęcia. Komisja oceniła i wyłoniła zwycięzców najpiękniejszych kartek: Marcelina Baranowska 1a, Oliwia Blacharska 1a, Julia Górska 1b, Nikodem Sromek 1b, Wiktoria Mular 2a, Amelia Jaworska 2 b, Wiktoria Andrulaniec 2b, Alicja Guzanek 3b.

Gratulujemy zwycięzcom, wręczenie nagród po powrocie do szkoły. E. Kryś R. Wolna

 P1040850 Copy

 

6 listopada 2020 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny pt. "Barwy jesieni", w którym udział wzięli uczniowie klas I - III. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni poprzez interpretację przyrody, uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią. Komisja w składzie: wicedyrektor Jolanta Ślęzak, pani  Ewa Przybysz i pani Krystyna Pietruszka oceniła pomysłowość prac oraz przyznała następujące miejsca : 

I miejsce -  Martyna Stachula kl. 2 b
II miejsce - Mikołaj Błażejewski kl. 2a
III miejsce - Sebastian Mikulski kl. 2b
oraz wyróżniono prace ucznia z kl.3 a - Michała Kade. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców będą rozdane po powrocie uczniów do  szkoły.                                                                      
                                Organizator konkursu Renata Kaczała