kiermasz

21 marca 2018 roku w  ZS w Kołbaczu odbył się kiermasz wielkanocny. Dochód, który udało się pozyskać został w całości przeznaczony na potrzeby naszego chorego kolegi. Do przygotowania wydarzenia zaangażowała się cała szkoła. W świetlicy szkolnej przygotowywano wielkanocne ozdoby, kolorowe pisanki, świąteczne wieńce i kartki. Uczniowie wszystkich klas ofiarowali różne rzeczy na loterię fantową, maskotki, książki, zabawki, gry i wiele innych ciekawych przedmiotów. Gimnazjaliści przygotowali piękne wieńce na wielkanocny stół, a także liczne ozdoby. Rada Rodziców przygotowała na tę okazję smaczne pączki. Pod okiem Samorządu Uczniowskiego przygotowano i przeprowadzono kiermasz oraz zapewniono muzykę. Dyrekcja naszej szkoły wraz z przedstawicielami Rady Rodziców przekazali zebrane pieniądze rodzicom naszego kolegi.