VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
W środę 6 grudnia w hali sportowej w Zespole Szkół w Kołbaczu rozegrany został VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców. Do turnieju przystąpiło dziesięć drużyn ze szkoły podstawowej: Banie, Gryfino, Krzywin, SP 71 Szczecin, SP 59 Szczecin I i II, SP Szczecin 55 I, II i III, oraz gospodarz turnieju Kołbacz.Celem spotkania była dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja. Każdy mecz był wyjątkowy, pełen pozytywnej energii i niezwykłych emocji.

Podopieczni trenera Dariusza Śrudki odnieśli trzy zwycięstwa. Niektórych rywali przewyższali umiejętnościami o klasę, ale były też mecze bardzo zacięte, zwłaszcza ten o trzecie miejsce z SP Szczecin 55 II przegrany dopiero po rzutach karnych.

KOLEJNOŚĆ WYNIKÓW:

  1. SP 55 Szczecin I
  2. SP 59 Szczecin I
  3. SP 55 Szczecin II
  4. SP Kołbacz
  5. SP 71 Szczecin
  6. SP 55 Szczecin III
  7. SP Krzywin
  8. SP Gryfino
  9. SP Banie
  10. SP 59 Szczecin II

Wszyscy uczestnicy turnieju zasłużyli na ogromną pochwałę! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych zawodników i liczymy, iż otrzymamy kolejną dawkę sportowej adrenaliny podczas kolejnego turnieju:)!