zakonczenie

 

26 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia świadectw absolwentom i pozostałym uczniom naszej szkoły. Kulminacyjnym momentem apelu było uhonorowanie najlepszego ucznia statuetką „Primus Inter Pares”. W tym roku trafiła ona do Katarzyny Sufin. Wręczyły ją pani Marzena Grzywińska - wójt Gminy Stare Czarnowo i pani dyrektor Bogumiła Zawada. Kasia otrzymała też stypendium naukowe Wójta Gminy Stare Czarnowo. Kolejnym wyróżnionym ósmoklasistą był Jan Borowiak, który za bardzo dobre wyniki w nauce został nagrodzony stypendium Dyrektora Szkoły. Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymała rownież Paulina Pławska uczennica klasy 6a. Ten rok szkolny był bardzo nietypowy i wymagał od wszystkich pracy innej niż zwykle. Dlatego tym bardziej życzymy uczniom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły słonecznego i bezpiecznego wypoczynku.